AT94S40AL-25DGC
Mfr.Part #
AT94S40AL-25DGC
Datasheet
AT94S40AL-25DGC
Description
IC FPSLIC 40K GATE 25MHZ 256BGA
Stock
154
EEPROM Size :
1M x 8
FPGA Core Cells :
2304
FPGA Gates :
40K
FPGA Registers :
2862
FPGA SRAM :
18kb
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Program SRAM Bytes :
20K-32K
Speed :
16 MHz
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V